В разработке
Неверный пароль Я забыл(-ла) пароль
Чи можливо економити електроенергію за допомогою сонячних батарей
24.05.2019

Читать на русском языке

Кабінет Міністрів України прогнозує на 2019 – 2021 щорічне зростання тарифів на електроенергію у розмірі 25%. Враховуючи, що діючі тарифи на споживання електричного струму вже доволі високі, варто замислитися про економію.

Вживати заходи щодо енергоефективності, встановлення альтернативних джерел електричної енергії – на сьогодні вже нагальна потреба, яка стосується клжного, приватних споживачів, дрібний бізнес, і крупних підприємців. На жаль, далеко не кожен українець може собі дозволити інвестувати в закупівлю вартісного устаткування для сонячних електростанцій.

Найдорожча частина обладнання сонячних електростанцій - це інвертор (пристрій, який перетворює постійний струм, що виробляється сонячними фотомодулями, в джерело змінного струму) та акумуляторні батареї, які використовують для автономного живлення.

З практичної точки зору, сонячні електростанції на основі мережевих інверторів on grid є найбільш раціональним рішенням для забезпечення енергоефективності вашого будинку або підприємства. Такі інвертори працюють напряму від загальної мережі, без використання акумуляторних батарей. Надлишки електроенергії, як привило, генеруються двостороннім лічильником для продажу державі за програмою «зелений тариф».

Припустимо, що на вашому об'єкті потужність сонячної електростанції менша або дорівнює споживанню, в такому випадку генерація на «зелений тариф» вам не потрібна. Або у вас немає бажання псувати собі життя, зв'язуючись з оформленням нескінченної низки дозвільних документів на встанловлення двонаправленого лічильника. Що відбувається з надлишками електроенергії, якщо вона не надходить у мережу за «зеленим тарифом», а акумулятори в on grid инверторах не передбачені?

Є два варіанти вирішення даної проблеми:

  1. Встановити автономну сонячну електростанцію з off grid- інвертором, який генерує надлишки енергії на зарядку акумуляторних батарей. Але, нагадаємо, це дорого та не завжди ефективно.
  2. Anti-reflux Box - обмежувач генерації мережевих інверторів on grid, який у випадках зниження потужності споживання повільно знижує вироблення мережевих інверторів.

 

 

Чому вигідно встановлювати сонячні електростанції на основі мережевих інверторів on grid із застосуванням обмежувача генерації Anti-reflux Box?

  1. Вартість мережевого інвертора on grid разом з обмежувачем генерації Anti-reflux Box в два рази нижче вартості автономного off grid- інвертора. Це заощадить вам, як мінімум, 2 - 2,5 тисячі євро.
  2. Не потрібно купувати акумуляторні батареї. Загальна вартість АКБ становить від 40 до 50% витрат на встановлення сонячної електростанції.
  3. Не потрібно оформляти узгодження та дозвільні документи на «зелений тариф». Послуги кваліфікованих фахівців-проектувальників та юристів коштують досить дорого, тобто ви економите не тільки нерви, а й гроші.
  4. Економія на оплаті електроенергії до 50% в сонячний день. Тут розрахунки індивідуальні, залежать від кількості споживаної потужності та продуктивності (ККД) сонячних батарей.

І найважливіше, щоб ваша сонячна електростанція працювала ефективно, перед прийняттям рішення про її встановлення, проконсультуйтеся з фахівцями. Наші експерти завжди готові надати вам кваліфіковану консультацію.

вернуться в блог
последние по этой тематике
Компания LogicPower и Союз Украинских Предпринимателей (СУП) 14.08.2019

 Читати українською мовою СУП - самое большое в Украине объединение предпринимателей, созданное…

подробнее
Компанія LogicPower та Спілка Українських Підприємців (СУП) 14.08.2019

 Читать на русском языке СУП - найбільше в Україні об'єднання підприємців, створене поза…

подробнее
Аккумуляторы SILVER от LogicPower: качество высшей пробы 03.06.2019

 Читати українською мовою В 1800 году итальянский физик Александро Вольта, чтобы получить…

подробнее
Акумулятори SILVER від LogicPower: якість вищої проби 31.05.2019

Читать на русском языке У 1800 році італійський фізик Олександро Вольта, щоб отримати безперервний…

подробнее
Как экономить электроэнергию при помощи солнечных батарей 24.05.2019

 Читати українською мовою В прогноз Кабинета Министров Украины на 2019 – 2021 заложен ежегодный…

подробнее